Karjeros ugdymo ir rašymo pratybos „Profesijų abėcėlė su Hubertu“

5.90

Karjeros ugdymo ir rašymo pratybos „Profesijų abėcėlė su Hubertu“ – tai užduočių sąsiuvinis, skirtas priešmokyklinio amžiaus ir pirmos klasės vaikams. Keliaudami kartu su pagrindiniu veikėju meškėnu Hubertu ir jo draugais, vaikai: susipažins su profesijomis; lavins rankų judesius ir mokysis rašyti raides; atlikdami įvairias užduotėles ugdys kritinį mąstymą ir kūrybiškumą.

Kategorija: Produkto kodas: sku-3-1 Žymos:

Aprašymas

Karjeros ugdymo ir rašymo pratybos „Profesijų abėcėlė su Hubertu“ – tai užduočių sąsiuvinis, skirtas priešmokyklinio amžiaus ir pirmos klasės vaikams. Keliaudami kartu su pagrindiniu veikėju meškėnu Hubertu ir jo draugais, vaikai:

  • susipažins su profesijomis;
  • lavins rankų judesius ir mokysis rašyti raides;
  • atlikdami įvairias užduotėles ugdys kritinį mąstymą ir kūrybiškumą.

Šios pratybos leis vaikams pažinti žmonių profesijas, paskatins pagalvoti kuo jie patys norėtų būti užaugę. Taip pat vaikai mokysis rašyti ir atlikti įvairias užduotėles, kurios palengvins mokymosi procesą ir padarys jį įdomesnį.

Šis užduočių sąsiuvinis skirtas tiek integruotam ugdymui, kurį galima taikyti per lietuvių kalbos pamoką, tiek klasės valandėlei, įgyvendinant karjeros ugdymą, taip pat puikiai tinka kaip edukacinė priemonė, naudojant namuose kartu su tėveliais.

 

 

Papildoma informacija

Išmatavimai 20.5 × 29.5 × 0.3 cm
Autorius

Kamila Golod

Puslapių skaičius

60

Formatas

20.5×29.5, minkšti viršeliai

Išleidimo metai

2023

Leidėjas

Lucilijus