Planuoklis moksleiviams „Planas chuliganas”

10.50

Planuoklis moksleiviams, palengvinantis namų darbų ir asmeninių veiklų planavimą bei tikslų siekimą. Planuoklyje pateiktos užduotys padeda ugdyti vaikų finansinį ir emocinį raštingumą, lavina kūrybiškumą ir kritinį mąstymą.

Kategorija: Produkto kodas: sku-5 Žymos:

Aprašymas

Dažnas šiuolaikinis moksleivis, galbūt ir jūsų vaikas, susiduria su daugybe užduočių ir veiklų. Jam reikia viską suderinti, atsiminti, susiplanuoti. Tai ne visada lengva ir kelia stresą.

Ši priemonė moksleiviams padės lengviau planuoti namų darbų ir asmenines veiklas, bei:

  • įvesti tvarką kasdieninėje rutinoje;
  • geriau valdyti laiką;
  • sumažinti stresą dėl daugybės užduočių;
  • ugdyti atsakingumą;
  • siekti tikslų;
  • lavinti emocinį ir finansinį raštingumą.

Planuoklis sukurtas ne metams, o artimiausiam laikotarpiui, datas vaikas gali užsirašyti pats. Kai tikslas artimas, jis atrodo lengviau įgyvendinamas ir didina motyvaciją jo siekti, lavinamas sąmoningumas. Formuojamas supratimas, kad neverta dairytis atgal, o reikia pasimokyti iš klaidų ir judėti į priekį, planuojant ką galima padaryti geriau ateityje.

Šio planuoklio dėka norime įgalinti vaikus siekti savo svajonių mažais žingsniais, ugdant įpročius, sąmoningumą, džiaugsmą procesu. Juk mūsų gyvenimas tai kelionė, patyrimų rinkimas, o ne sprintas nuo tikslo iki tikslo.

Jei pažįstate moksleivį ir norite jam padėti išmokti geriau valdyti savo laiką, stiprinti emocinį ir finansinį raštingumą, bei ugdyti atsakomybę, kviečiu įsigyti šį planuoklį.

Papildoma informacija

Išmatavimai 15 × 21 cm
Autorius

Kamila Golod, Viktorija Vegelytė

Puslapių skaičius

148

Formatas

15 x 21, minkšti viršeliai

Išleidimo metai

2021

Leidėjas

Lucilijus

ISBN

9789955325581