Asociatyvinės metaforinės kortelės „KARJERA“ (antras leidimas)

37.00

Tai kortelių rinkinys su nuotraukomis ir žodžiais karjeros tematika lietuvių ir anglų kalbomis. Kortelės naudojamos kaip papildoma priemonė, leidžianti atrasti daugiau aiškumo ir resursų žmogaus užklausoje dėl jo karjeros kelio.

Associative metaphorical cards „Career” are a set of cards with career-themed pictures and words. They offer an opportunity to explore your inner world in a safe and profound way, to understand yourself better, and to find more careers path options.

Kategorija: Produkto kodas: sku-5-1 Žymos:

Aprašymas

Tai kortelių rinkinys su nuotraukomis ir žodžiais karjeros tematika. Kortelės naudojamos kaip papildoma priemonė, leidžianti atrasti daugiau aiškumo ir resursų žmogaus užklausoje dėl jo karjeros kelio.

Darbo su asociatyvinėmis metaforinėmis kortelėmis technika – suformuluoti klausimą ir pakaitomis ištraukti kortelę (vieną – nuotrauką, kitą – klausimą ar žodį.) Tada korteles interpretuoti, kokias mintis, jausmus sukelia matomas vaizdas, jo detalė ar žodis, randant savyje naujų sprendimų, resursų ir norimą kryptį.

Asociatyvinės mataforinės kortelės „Karjera“ suteikia galimybę saugiai ir giliai tyrinėti savo vidinį pasaulį, labiau suprasti save ir surasti daugiau alternatyvų sprendžiant įvairius su karjeros keliu kylančius klausimus. Kortelės „Karjera“ NĖRA būrimo kortos, jos NETURI fiksuotų reik šmių, taip pat jos nėra diagnozėms nustatyti. Kortelės „Karjera“ unikalios tuo, kad tiek nuotraukos, tiek klausimai ar frazės parengti specialistų, atsižvelgiant į specifinę sritį – karjerą, su kuria susiduria kiekvienas iš mūsų, tiek pradedantis savo karjeros kelią, tiek keičiantis jos kryptį, jau turintis nemažai darbinės patirties.

Kodėl pasirinktas būtent toks formatas – susieti nuotrauką su žodžiu? Nes tokiu atveju dirba du smegenų pusrutuliai. Vaizdai skirti dešiniajam smegenų pusrutuliui, o žodžiai – kairiajam. Tai įgalina žmogų surasti savo viduje daugiau resursų, sprendimų ir padeda labiau save išgirsti. Kortelės „Karjera“ tampa lyg tiltu santykyje su savimi, leidžiančiu nuoširdžiai išgirsti save ir sukurti autentišką santykį su savimi. Interpretacijose nėra nei gerų, nei blogų atsakymų, tai yra Jūsų vidiniai atsakymai, galintys tapti atspirtimi kurti savo svajonių gyvenimą.

Kam skirtos šios asociatyvinės metaforinės kortelės „Karjera“?
1. Karjeros ir koučingo specialistams, psichologams, kurie dirba su žmonėmis (tiek individualiai, tiek grupėse ar mokyklose), ieškančiais atsakymų į klausimus, kaip susikurti savo svajonių karjerą? Kaip ryžtis pokyčiams; turinčiais abejonių dėl savo sprendimo; ieškančiais savo pašaukimo; norinčiais save geriausiai realizuoti; ieškančiais sprendimų, kaip suderinti asmeninį gyvenimą ir karjerą, kaip išvengti perdegimo ir aukšto streso lygio savo karjeros kelyje ir pan.
2. Asmenims, kurie domisi saviugda, savirealizacija, pradedantiems savo naują veiklą ar galvojantiems apie jos pokyčius.

Kortelių „Karjera“ idėjos ir tekstų autorė Kamila Golod – terapinio koučingo praktikė, mentorė, rašytoja.

Nuotraukų šaltiniai: Inga Sinkevičienė – fotografė ir fotografavimo telefonu mokytoja.
www.freepik.com

Papildoma informacija

Išmatavimai 15 × 21 cm
Autorius

Kamila Golod

Išleidimo metai

2022