Pasaka su užduotėlėmis „Stebuklingas apsiaustas ir dėkingumo galia”

11.00

Pasaka skirta tiek patiems mažiausiems (kuriems gali paskaityti tėveliai), tiek pradinių klasių vaikams, kurie jau geba skaityti patys. Knygelė skatina branginti draugystę, šeimą, labiau pasitikėti savimi, bei jausti dėkingumą. O pateiktos užduotėlės padės lavinti ranką, dėmesingumą, kūrybiškumą, emocinį intelektą bei kritinį mąstymą.

Kategorija: Produkto kodas: sku-5-1-1 Žymos:

Aprašymas

Knygelė „Stebuklingas apsiaustas ir dėkingumo galia” skirta ir patiems mažiausiems (kuriems gali paskaityti tėveliai), ir pradinių klasių vaikams, kurie jau geba skaityti patys.

Keliaudami knygelės puslapiais vaikai susipažins su nelaimingu meškiuku Viliumi, jo istorija, kuri padės suprasti, kas yra dėkingumas ir kodėl jis toks svarbus mūsų gyvenime. Vaikai išmoks labiau atkreipti dėmesį į jau turimus dalykus, teigiamus gyvenimo aspektus, suvoks, kas gali daryti mus laimingus. Knygelė skatina branginti draugystę, šeimą, labiau pasitikėti savimi, įveikiant kliūtis ir atrandant savyje stiprybes bei naujas galimybes. Knygelėje vaikai ras užduotėles, kurias galės atlikti daugybę kartų (nepiešdami, neklijuodami, nekarpydami). Jos padės lavinti ranką, dėmesingumą, kūrybiškumą, emocinį intelektą bei kritinį mąstymą, pažinti formas, rasti poras.

Pasaka iliustruota ryškiomis ir spalvingomis iliustracijomis. Iliustravo Laura Buzienė.

Knygelę galite įsigyti su asmeniniu palinkėjimu Jūsų vaikui.

 

Papildoma informacija

Išmatavimai 23 × 23 cm